Wybrany wątek opinii

Księże Pawle, prezesie, dziękujemy.
Rumcajs (2020.07.01)
@Rumcajs - Rumcajs, zeby nie ty, to ksiezulo nie wiedzialby po co zyje, a tak ty jestes jego miloscia, miloscia bez dna, jestes juz wszedzie na meczach I snach.
Rep (2020.07.01)
Powrót do komentarzy