UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale gledzeniem, ze nie ma kasy tez nic nie da grac zawsze o awans I jesli raz miasto nie da pieniedzy, drugi raz tez, na gre w pierwszej lidze to znaczy ze to rzadzacy hamuja sport w Elblagu a nie klub, ktory do tej pory oslania urzad, tylko nie wiadomo w jakim celu, ?, bo co nie dadza na sport!, zadnej laski nie robia kasa na sport przychodzi centralnie, tyko trzebaby sie przyjrzec na co ona dokladnie idzie?
Ja to wiem