UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale gledzeniem, ze nie ma kasy tez nic nie da grac zawsze o awans I jesli raz miasto nie da pieniedzy, drugi raz tez, na gre w pierwszej lidze to znaczy ze to rzadzacy hamuja sport w Elblagu a nie klub, ktory do tej pory oslania urzad, tylko nie wiadomo w jakim celu, ?, bo co nie dadza na sport!, zadnej laski nie robia kasa na sport przychodzi centralnie, tyko trzebaby sie przyjrzec na co ona dokladnie idzie?

Ja to wiem

Anuluj