UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo, teraz widać jak działa akademia. .. .. za 3-4-5 lat jak tak dalej będzie tak to działało, to ze sprzedaży wychowanków "zrobimy"silnego 1 wazon logować. Z całego serca tego zarządowi i sobie życzę (heitem niczego nie zdzialamy )