UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po licencję na 1 ligę śmigaj do Wróbla. On jest właścicielem stadionu i praktycznie Olimpii. Brawo młodzi za walkę. Wybaczcie Tomkowi Lewandowskiemu te pokrzykiwania. Ale to tylko wyjdzie wam na dobre. Czarek Demianiuk my Kibice czekamy na twój gest. Zostań z nami. Bo jesteś przez nas szanowany.


Anuluj