UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo, teraz widać jak działa akademia. .. .. za 3-4-5 lat jak tak dalej będzie tak to działało, to ze sprzedaży wychowanków "zrobimy"silnego 1 wazon logować. Z całego serca tego zarządowi i sobie życzę (heitem niczego nie zdzialamy )