UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Olimpia i tak może być na barażach ale nie zgłosiła się po licencje na 1 ligę także awansuje ich rywal bez grania meczu !!!
Olimpia i tak może być na barażach ale nie zgłosiła się po licencje na 1 ligę także awansuje ich rywal bez grania meczu !!!