UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na stronie KMP Elbląg jeszcze istnieje REWIR III DZIELNICOWYCH W GRONOWIE ELBLĄSKIM. Nawet już od dawna nieaktualny szef pan Cywiński widnieje. Po takich niby drobnostkach możemy mniemać jak to jednostka jest, totalny bałagan!