UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na stronie KMP Elbląg jeszcze istnieje REWIR III DZIELNICOWYCH W GRONOWIE ELBLĄSKIM. Nawet już od dawna nieaktualny szef pan Cywiński widnieje. Po takich niby drobnostkach możemy mniemać jak to jednostka jest, totalny bałagan!


Anuluj