UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na stronie REWIR III DZIELNICOWYCH W GRONOWIE ELBLĄSKIM szefem widnieje pan Pacanek, to w końcu jak jest aktualna prawda?


Anuluj