UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na stronie REWIR III DZIELNICOWYCH W GRONOWIE ELBLĄSKIM szefem widnieje pan Pacanek, to w końcu jak jest aktualna prawda?
Na stronie REWIR III DZIELNICOWYCH W GRONOWIE ELBLĄSKIM szefem widnieje pan Pacanek, to w końcu jak jest aktualna prawda?