UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie Wikrowo i Wiktorowo tragedia!!!!! Chuliganeria z tych wiosek w nocy dalej uprzykrza życie mieszkańców, cały czas czekamy aż policja podziękuje im za te ekscesy, które urządzają sobie w weekendowe noce.