UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie Wikrowo i Wiktorowo tragedia!!!!! Chuliganeria z tych wiosek w nocy dalej uprzykrza życie mieszkańców, cały czas czekamy aż policja podziękuje im za te ekscesy, które urządzają sobie w weekendowe noce.


Anuluj