UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przychodziłem w gromadzie z chłopakami z Traugutta. wtedy mały byłem, często na meczach przysypiałem, budził mnie wrzask po strzelonych bramkach. komuna zła, ale o igrzyska dbała. lata 80 te to ja. pozdro.
przychodziłem w gromadzie z chłopakami z Traugutta. wtedy mały byłem, często na meczach przysypiałem, budził mnie wrzask po strzelonych bramkach. komuna zła, ale o igrzyska dbała. lata 80 te to ja. pozdro.