UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przychodziłem w gromadzie z chłopakami z Traugutta. wtedy mały byłem, często na meczach przysypiałem, budził mnie wrzask po strzelonych bramkach. komuna zła, ale o igrzyska dbała. lata 80 te to ja. pozdro.


Anuluj