UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a gdzie ten mecz? w ogródku jakimś? patrzęna fotę główną i widze system tarasowej uprawy cebuli chyba, to jest faktycznie wasz stadion? Jpr ludzie to chyba już w Rumuni mają lepsze, gdzue wy żyjecie kochani? przykro patrzeć normalnie

bez urazy

Anuluj