UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a gdzie ten mecz? w ogródku jakimś? patrzęna fotę główną i widze system tarasowej uprawy cebuli chyba, to jest faktycznie wasz stadion? Jpr ludzie to chyba już w Rumuni mają lepsze, gdzue wy żyjecie kochani? przykro patrzeć normalnie
bez urazy