UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a gdzie ten mecz? w ogródku jakimś? patrzęna fotę główną i widze system tarasowej uprawy cebuli chyba, to jest faktycznie wasz stadion? Jpr ludzie to chyba już w Rumuni mają lepsze, gdzue wy żyjecie kochani? przykro patrzeć normalnie

bez urazy