UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widze po zdjeciach z meczu, ze naiwniakow w Elblagu jest masa. Najlepszy prezes klubu w Polsce zwalnia trenera, wystawia sam sklad i robi normalnych kibicow w balona, a reszta idzie i napycha mu jeszcze kieszen kasa za bilety. Banda poprancow

master