UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widze po zdjeciach z meczu, ze naiwniakow w Elblagu jest masa. Najlepszy prezes klubu w Polsce zwalnia trenera, wystawia sam sklad i robi normalnych kibicow w balona, a reszta idzie i napycha mu jeszcze kieszen kasa za bilety. Banda poprancow
master