UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trenera juz nie ma, druzyny juz nie ma. Mamy za to nowy klub: Mlodziezowy klub sportowy Olimpia. Calkiem fajny sposob na spokojne egzystowanie. Boiska za darmo, budynek klubowy za darmo, pilkarze (dzieci)za darmo i nie trzeba im placic pensji. Baaa, ci zawodnicy jeszcze sami placa za granie, kazdy przeciez przychodzi w wlasnym sponsorem (rodzic), kazdy z nich kupi sobie sam stroj pilkarski. Wychowankowie zagraja w klubie za grosze. Nie trzeba zabiegac o dodatkowych sponsorow. Darmowa kasa z miasta za rowoj mlodziezy. Praktycznie zero kosztow. I prezes szczesliwy i prezydent szczesliwy. .. .. Super! Chłopcy do bicia!