UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Trenera juz nie ma, druzyny juz nie ma. Mamy za to nowy klub: Mlodziezowy klub sportowy Olimpia. Calkiem fajny sposob na spokojne egzystowanie. Boiska za darmo, budynek klubowy za darmo, pilkarze (dzieci)za darmo i nie trzeba im placic pensji. Baaa, ci zawodnicy jeszcze sami placa za granie, kazdy przeciez przychodzi w wlasnym sponsorem (rodzic), kazdy z nich kupi sobie sam stroj pilkarski. Wychowankowie zagraja w klubie za grosze. Nie trzeba zabiegac o dodatkowych sponsorow. Darmowa kasa z miasta za rowoj mlodziezy. Praktycznie zero kosztow. I prezes szczesliwy i prezydent szczesliwy. .. .. Super! Chłopcy do bicia!