UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Nie bedzie stadionu. Nie będzie piłki. To wszystko od dwóch lat jest robione przez Wróblewskiego i Borosa żeby rozp. .. dolic Olimpię. Za karę że się utrzymaliśmy dzięki Nocońiowi obcioł prezydent na Olimpię dotację z 50 do 25 %. Nie zmienia to faktu że wszystko jest robione z myślą o condonii A Olimpia na Moniuszki 4 liga. Nawet Kolosov bedzie grał u Borosa. Skanska przez 20 lat panoszyła się na placach budów w Elblągu a ten nawet palcem nie kiwnoł, żeby groszem sypneli na sport. Nie umie zarządzać miastem i wszystko zwala na rząd. Długu naj. .ał ze Słoniną i do dziś nie możemy z tego wyjść. Wybudowali Zakłady Mięsne na Mazurskiej 10-12 mln a ponoć sprzedali za 4 mln. Dlaczego nie zrobić pikiety pod UM. A jeżeli chodzi o prezesa. To powinien zająć się raczej akademią a prezesostwo zostawic komuś innemu. Który będzie miał inne spojrzenie na Olimpię. Dziśiaj Olimpia miała szansę postawic kropkę nad i jeżeli chodzi o utrzymanie grając zawodnikami którzy 30 czerwca robią rząd i spadają stąd.