UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oby dolna czesc tabeli zaczela wygrywac i bedzie sraczka na koniec sezonu, zeby nie spasc z ligii. To bedzie beka 70 lecia tego klubu. Prezes kolejny rok nic nie zrobil.

wolf

Anuluj