UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oby dolna czesc tabeli zaczela wygrywac i bedzie sraczka na koniec sezonu, zeby nie spasc z ligii. To bedzie beka 70 lecia tego klubu. Prezes kolejny rok nic nie zrobil.
wolf
Oby dolna czesc tabeli zaczela wygrywac i bedzie sraczka na koniec sezonu, zeby nie spasc z ligii. To bedzie beka 70 lecia tego klubu. Prezes kolejny rok nic nie zrobil.
wolf