UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pokażmy Prezesowi że na kolejnym meczu będa tylko juniorzy i Cebula bez kibiców niech zobaczy co zrobił z kibicami z naszą drużyną
paulina1301
Pokażmy Prezesowi że na kolejnym meczu będa tylko juniorzy i Cebula bez kibiców niech zobaczy co zrobił z kibicami z naszą drużyną
paulina1301