UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pokażmy Prezesowi że na kolejnym meczu będa tylko juniorzy i Cebula bez kibiców niech zobaczy co zrobił z kibicami z naszą drużyną

paulina1301

Anuluj