UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@logic - Czy zdajesz sobiec sprawe czym jest inwestycja i ze to bedzie procentowac na lata, dla naszych dzieci, wnukow, prawnukow? Po co mi 10 basenow? Chce jeden normalny, ale te sprawe bede rozliczal bezposrednio z naszymm wlodarzem.

MieszkaniecEl

Anuluj