UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@logic - Czy zdajesz sobiec sprawe czym jest inwestycja i ze to bedzie procentowac na lata, dla naszych dzieci, wnukow, prawnukow? Po co mi 10 basenow? Chce jeden normalny, ale te sprawe bede rozliczal bezposrednio z naszymm wlodarzem.

MieszkaniecEl