136
23.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak mi sie wydaje że do Diabła Blekoty trochę podobny, no tego z Arabelli Program też ma jak z bajki.
(2020.06.23)

info

3  
  2
Nie po to się dzieci robi by na starość usługiwały rodzicom. Lepiej dla nich by wyjechały w świat za dobrą posadą.
Egoistycznymrodzicemjesteś (2020.06.23)
Władek ty zboczeńcu, no nie poznaję kolegi no. .no. cicha woda brzegi rwie
(2020.06.23)

info

3  
  1
Portel. czemu wy zawsze. dajecie info po. wizycie. .kandydata czy innego posła a. jie przed. ..
(2020.06.23)
Czerwoni to ina wsystko zaglosuja, by tylko dowalic pis, za zmniejszenie emerytur, do poziomu normalnych ludzi.
(2020.06.23)

info

3  
  2
Za taki wpis WON z cywilizacji
(2020.06.23)
Robercik a nasza Olimpia, nic nie wspomniałeś zasadz kopa obecnemu prezesowi, albo coś innego i wygoń grubasa do wszystkich diabłów.
(2020.06.23)

info

3  
  1
Pierwsze słyszę, elblążanie namówili gościa na kandytowanie ! Żałosne. Jaki kandydat takie zdjęcia, chyba, że celowo zamazane bo towarzystwo wstydzi się ujawnienia wizerunku. Następny obiecuje uruchomienie przemytu i budowanie mostów, gdzie On był jak Wróbel remontował przez pół roku nawierzchnię mostu, może byłoby taniej i szybciej. Ma jeszcze szanse, bo drugi też trzeba pilnie naprawić. Lepiej zająłby się sobą, a bez niego powstanie nareście powstanie most z prawdziwego zdarzenia w Nowakowie !
Zkj (2020.06.23)

info

3  
  2
Jako iż jestem na jednym ze zdjęć czuję się niemal zobowiązana do odpowiedzi. Nie rozumiem. .czy każdy kto popiera działania Roberta jest osobą homoseksualną? Nie. Ja zdecydowanie nie. Chcę tylko w przyszłości móc głosować na kandydata, który nie sprawia że wracamy do komuny!
(2020.06.23)
Przynajmniej nie kłamie jak Rafałek, szambelan warszawski. Rafałek nie przyjedzie bo zostałby przywitany tym co spuścił do Wisły.
Roo (2020.06.23)

info

9  
  2