UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czerwoni to ina wsystko zaglosuja, by tylko dowalic pis, za zmniejszenie emerytur, do poziomu normalnych ludzi.
Czerwoni to ina wsystko zaglosuja, by tylko dowalic pis, za zmniejszenie emerytur, do poziomu normalnych ludzi.