UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przynajmniej nie kłamie jak Rafałek, szambelan warszawski. Rafałek nie przyjedzie bo zostałby przywitany tym co spuścił do Wisły.
Roo
Przynajmniej nie kłamie jak Rafałek, szambelan warszawski. Rafałek nie przyjedzie bo zostałby przywitany tym co spuścił do Wisły.
Roo