UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pierwsze słyszę, elblążanie namówili gościa na kandytowanie ! Żałosne. Jaki kandydat takie zdjęcia, chyba, że celowo zamazane bo towarzystwo wstydzi się ujawnienia wizerunku. Następny obiecuje uruchomienie przemytu i budowanie mostów, gdzie On był jak Wróbel remontował przez pół roku nawierzchnię mostu, może byłoby taniej i szybciej. Ma jeszcze szanse, bo drugi też trzeba pilnie naprawić. Lepiej zająłby się sobą, a bez niego powstanie nareście powstanie most z prawdziwego zdarzenia w Nowakowie !
Zkj