UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pierwsze słyszę, elblążanie namówili gościa na kandytowanie ! Żałosne. Jaki kandydat takie zdjęcia, chyba, że celowo zamazane bo towarzystwo wstydzi się ujawnienia wizerunku. Następny obiecuje uruchomienie przemytu i budowanie mostów, gdzie On był jak Wróbel remontował przez pół roku nawierzchnię mostu, może byłoby taniej i szybciej. Ma jeszcze szanse, bo drugi też trzeba pilnie naprawić. Lepiej zająłby się sobą, a bez niego powstanie nareście powstanie most z prawdziwego zdarzenia w Nowakowie !

Zkj