136
23.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
szkoda ze ten wirus nie zabija, zawsze cos dobrego by zrobil
(2020.06.23)
na stare lata to im nikt nawet szklanki wody nie poda a państwo wtedy pokarze gdzie ich ma kiedy jako konsumenci stracą moc nabywczą z żenujących emerytur a jako starsi ludzie staną się zbyteczni w niewydolnym systemie zdrowotnym. I co wtedy adoptują sobie cudze dziecko aby na starość tyłki im podcierały?
(2020.06.23)
w czasie wyborów koronawirus uciekł bo nie wytrzymał hejtu po wyborach wróci ZOBACZYCIE
(2020.06.23)

info

7  
  1
do 28 czerwca nie ma epidemi potem to inna bajka
(2020.06.23)

info

9  
  0
Portel chyba specjalnie wcześniej nie podał informacji żeby nikt nie przyszedł
(2020.06.23)

info

3  
  2
Dlaczego ten komentarz jeszcze nie został usunięty.
(2020.06.23)
Przeciez to wasz kandydat czerwoni, a frekwencja tak slaba, to kogo wy popieracie?
(2020.06.23)

info

5  
  4
a gdzie kur. .. .. maseczki przed rowerzystą
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa (2020.06.23)

info

7  
  3
Skoro on nic w Słupsku nie zrobił to co on dla Polski chce zrobić. Tak samo jak Trzaskowski też nic w Warszawie nie zrobił. Ścieki z Warszawy drugi raz do Wisły wpadają.
(2020.06.23)

info

11  
  3
Owszem, będziesz bohaterem w swoim środowisku - śmieci i ekskrementów.
perfect51 (2020.06.23)