UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Robercik a nasza Olimpia, nic nie wspomniałeś zasadz kopa obecnemu prezesowi, albo coś innego i wygoń grubasa do wszystkich diabłów.


Anuluj