UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Robercik a nasza Olimpia, nic nie wspomniałeś zasadz kopa obecnemu prezesowi, albo coś innego i wygoń grubasa do wszystkich diabłów.
Robercik a nasza Olimpia, nic nie wspomniałeś zasadz kopa obecnemu prezesowi, albo coś innego i wygoń grubasa do wszystkich diabłów.