A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@JOANNA.. - Droga Joasiu, co ty piszesz? Przecież bóg nie istnieje no chyba, że za niego uznajesz tego maluszka Kaczorkiewicza z Wawy.
prawie nikogo z SLD, bo tam chyba już nikogo nie ma, poznali się na swoich bossach
Nic nie mam do Biedronia, kandydat jak każdy inny. .. Ale tacy jak Mańkut zepsują mu nawet najlepsze plany - to wygląda jak sabotaż na lewicy, nawet działacze lewicy nie chcą się z nim pokazywać
To mamy jasność. Poza dwoma(a właściwie dwoma w jednym, bo z jednego antypolskiego wora)kandydatami, Trzaskowski and Hołownia, wszyscy pozostali popierają przekop. Brawo panie Biedroń i piszę to jako wyborca Konfy, której przypisuje się wszystko co homofobiczne najgorsze; )
jeśli ktoś zagłosuje na tęczową zar. azę to niech mu ręka uschnie
A ja nie chcę aby ambasadorem mojego miasta był ktoś kto udawał ofiarę nosząc kołnierz ortopedyczny i próbując wrobić niewinnego policjanta.
Covida roznosi a tłuszcza bez maseczek wirusika wdycha.
marsz przez instytucje
Gdzie sanepid ja się pytam
Biedne dzieciaki na tych zdjęciach tak wyprane mózgi mają że szkoda mi ich strasznie. Jak one mają kiedyś założyć zdrową rodzinę i cieszyć się na stare lata wnukami i wnuczkami. Chyba że już jakaś może nowa aplikacja powstała na ich telefony pt. MOJA RODZINA.