136
23.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@JOANNA.. - Droga Joasiu, co ty piszesz? Przecież bóg nie istnieje no chyba, że za niego uznajesz tego maluszka Kaczorkiewicza z Wawy.
kicha (2020.06.23)
prawie nikogo z SLD, bo tam chyba już nikogo nie ma, poznali się na swoich bossach
(2020.06.23)

info

7  
  0
Nic nie mam do Biedronia, kandydat jak każdy inny. .. Ale tacy jak Mańkut zepsują mu nawet najlepsze plany - to wygląda jak sabotaż na lewicy, nawet działacze lewicy nie chcą się z nim pokazywać
(2020.06.23)

info

9  
  2
To mamy jasność. Poza dwoma(a właściwie dwoma w jednym, bo z jednego antypolskiego wora)kandydatami, Trzaskowski and Hołownia, wszyscy pozostali popierają przekop. Brawo panie Biedroń i piszę to jako wyborca Konfy, której przypisuje się wszystko co homofobiczne najgorsze; )
hd (2020.06.23)

info

6  
  0
jeśli ktoś zagłosuje na tęczową zar. azę to niech mu ręka uschnie
złoty_melon (2020.06.23)

info

5  
  12
A ja nie chcę aby ambasadorem mojego miasta był ktoś kto udawał ofiarę nosząc kołnierz ortopedyczny i próbując wrobić niewinnego policjanta.
Biedoń (2020.06.23)

info

3  
  4
Covida roznosi a tłuszcza bez maseczek wirusika wdycha.
(2020.06.23)
marsz przez instytucje
(2020.06.23)

info

3  
  0
Gdzie sanepid ja się pytam
(2020.06.23)

info

5  
  2
Biedne dzieciaki na tych zdjęciach tak wyprane mózgi mają że szkoda mi ich strasznie. Jak one mają kiedyś założyć zdrową rodzinę i cieszyć się na stare lata wnukami i wnuczkami. Chyba że już jakaś może nowa aplikacja powstała na ich telefony pt. MOJA RODZINA.
(2020.06.23)