UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic nie mam do Biedronia, kandydat jak każdy inny. .. Ale tacy jak Mańkut zepsują mu nawet najlepsze plany - to wygląda jak sabotaż na lewicy, nawet działacze lewicy nie chcą się z nim pokazywać
Nic nie mam do Biedronia, kandydat jak każdy inny. .. Ale tacy jak Mańkut zepsują mu nawet najlepsze plany - to wygląda jak sabotaż na lewicy, nawet działacze lewicy nie chcą się z nim pokazywać