UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic nie mam do Biedronia, kandydat jak każdy inny. .. Ale tacy jak Mańkut zepsują mu nawet najlepsze plany - to wygląda jak sabotaż na lewicy, nawet działacze lewicy nie chcą się z nim pokazywać


Anuluj