UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Biedne dzieciaki na tych zdjęciach tak wyprane mózgi mają że szkoda mi ich strasznie. Jak one mają kiedyś założyć zdrową rodzinę i cieszyć się na stare lata wnukami i wnuczkami. Chyba że już jakaś może nowa aplikacja powstała na ich telefony pt. MOJA RODZINA.