UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biedne dzieciaki na tych zdjęciach tak wyprane mózgi mają że szkoda mi ich strasznie. Jak one mają kiedyś założyć zdrową rodzinę i cieszyć się na stare lata wnukami i wnuczkami. Chyba że już jakaś może nowa aplikacja powstała na ich telefony pt. MOJA RODZINA.