UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biedne dzieciaki na tych zdjęciach tak wyprane mózgi mają że szkoda mi ich strasznie. Jak one mają kiedyś założyć zdrową rodzinę i cieszyć się na stare lata wnukami i wnuczkami. Chyba że już jakaś może nowa aplikacja powstała na ich telefony pt. MOJA RODZINA.


Anuluj