A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sodoma jest karana przez Boga.
Nowoczesność XXIw objawia się wtykaniem wszystkiego we wszystko bez zgody wtykanemu przez wtykającego. BRAWO Dopiero jak tym wtykającym ktoś wtyknie inny coś czego nie chcieli aby im wtyknięto będzie larum że łamią ich prawa. HIPOKRYCI
@Paszoł won z Elbląga - Ty dolżen pajti WON !
Never
jak patrzę na te rozpasione dzieciaki z wypranymi mózgami przez internet to to miasto nie ma większych szans na rozwój
Ale ja takiego ambasadora nie chcę.
na 34 fotce dziecko pokazuje temu panu jak i gdzie ma się zadowolić chyba? Bo nie rozumiem w tym moim zaściankowym łbie co innego chciało przekazać temu panu. A może pan Biedroń tłumaczył dziecku jak ma rozumieć tę jego kartę
WaldemarKasta masz racje na mnie też tym razem wywarł takie same wrażenie ODRUCH WYMIOTNY
Mój prezydent, ma Pan mój głos i wielu młodych ludzi z tego miasta.
@spadówa do Słupska - Czytajac twoj komentarz raczej prymitywem i dnem