UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To mamy jasność. Poza dwoma(a właściwie dwoma w jednym, bo z jednego antypolskiego wora)kandydatami, Trzaskowski and Hołownia, wszyscy pozostali popierają przekop. Brawo panie Biedroń i piszę to jako wyborca Konfy, której przypisuje się wszystko co homofobiczne najgorsze; )

hd

Anuluj