32
19.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No widać że ten z zAZawady się uaktywnia. Strzelacie sobie w kolano.
(2020.06.19)

info

7  
  3
Myślę że zakaże. Bo to co wyprawiacie to grubymi nićmi szyte
(2020.06.19)
Brawo Wspaniali. To wy jesteście tu najważniejsi a nie jacyś wpisywacze- oni wpisują się wszędzie i pod każdym artykułem i to najczęściej z błędami.
(2020.06.19)

info

13  
  1
A te walizki żeby mieli w co spakować się i wyjechać z tego miasta
(2020.06.19)

info

7  
  4
Ci młodzi ludzie też są mieszkańcami tego miasta, wiec pomaga mieszkańcom. Jeśli komuś nie pasuje elblązkowo to niech jedzie w świat, po co siedzi i narzeka oj jak źle, jedz i zobacz. Podsumowując: GRATULACJE DLA MŁODYCH, że im się chce, tak jak sie nie chce innym !!!!
(2020.06.19)
Gratuluję Alan! Gratuluje całej młodzieży
Gośc (2020.06.19)

info

16  
  0
może prezydent z ekipą też zajmą się wolonariatem i zaczną cos robić dla mieszkanców dobrego, a nie tylko bubel goni bubel
Rmer (2020.06.19)

info

10  
  1
Gratulacje dla Natalki I. z Zespołu Szkół Gospodarczych. Brawo, trzymaj tak dalej!
elblążanka1 (2020.06.19)

info

3  
  2
Nie, to młodzi pomagają, prezydent nagradza i się lansuje, podpina pod wszystko, a po minie widać ze nie wie o co chodzi
(2020.06.19)
Młodzi jedzcie w świat dopóki Elbląg nie zabił w was wszystkiego co dobre
(2020.06.19)

info

6  
  0