A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bieda w mieście. Szukanie oszczędności kosztem obsługi. Obcinanie etatów itd. A wszystko po to żeby nazbierac na nagrody prezydenta dla nauczycieli. Drodzy pracownicy niepedagogiczni i budżetówki w październiku zobaczycie gdzie zostały przeznaczone pieniądze które zostały dla Was wstrzymane.
Gratulacje. Tylko ten stolik szklany i walizka w kadrze. .. ..
Gratuluje tym mlodym ludzia 😀 sam bylam laureatka tego konkursu kilka pare lat temu super wyróżnienie i wspomnienia 😃
A co to za babcia z młodymi?
Dyrektor Deparmentu Edukacjii- M. Sowińska, ona wraz z Prezydentem te nagrody rozdaje
@11111 - Pani dyrektor nosi nazwisko Sowicka, nie przekręca się nazwisk.
Więcławska
Puste te waliski czy pełne ? bo jak puste to lipa i wiocha
A gdzie maseczki i 2m?
Powinna wpasc milicja i 5000zl mandatu, gazem po oczach i na 2 tyg. do domu.