32
19.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bieda w mieście. Szukanie oszczędności kosztem obsługi. Obcinanie etatów itd. A wszystko po to żeby nazbierac na nagrody prezydenta dla nauczycieli. Drodzy pracownicy niepedagogiczni i budżetówki w październiku zobaczycie gdzie zostały przeznaczone pieniądze które zostały dla Was wstrzymane.
(2020.06.19)

info

3  
  1
Gratulacje. Tylko ten stolik szklany i walizka w kadrze. .. ..
kuternoga123 (2020.06.19)

info

5  
  1
Gratuluje tym mlodym ludzia 😀 sam bylam laureatka tego konkursu kilka pare lat temu super wyróżnienie i wspomnienia 😃
(2020.06.19)

info

3  
  1
A co to za babcia z młodymi?
(2020.06.19)
Dyrektor Deparmentu Edukacjii- M. Sowińska, ona wraz z Prezydentem te nagrody rozdaje
11111 (2020.06.20)
@11111 - Pani dyrektor nosi nazwisko Sowicka, nie przekręca się nazwisk.
(2020.06.20)
Więcławska
(2020.06.20)
Puste te waliski czy pełne ? bo jak puste to lipa i wiocha
(2020.06.20)

info

3  
  0
zorbil sobie instagram z portelu
znowu logo podowjne (niepi (2020.06.20)
A gdzie maseczki i 2m? Powinna wpasc milicja i 5000zl mandatu, gazem po oczach i na 2 tyg. do domu.
Deble (2020.06.20)

info

1  
  2