Wybrany wątek opinii

Ci młodzi ludzie też są mieszkańcami tego miasta, wiec pomaga mieszkańcom. Jeśli komuś nie pasuje elblązkowo to niech jedzie w świat, po co siedzi i narzeka oj jak źle, jedz i zobacz. Podsumowując: GRATULACJE DLA MŁODYCH, że im się chce, tak jak sie nie chce innym !!!!
(2020.06.19)
Nie, to młodzi pomagają, prezydent nagradza i się lansuje, podpina pod wszystko, a po minie widać ze nie wie o co chodzi
(2020.06.19)
Powrót do komentarzy