UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ci młodzi ludzie też są mieszkańcami tego miasta, wiec pomaga mieszkańcom. Jeśli komuś nie pasuje elblązkowo to niech jedzie w świat, po co siedzi i narzeka oj jak źle, jedz i zobacz. Podsumowując: GRATULACJE DLA MŁODYCH, że im się chce, tak jak sie nie chce innym !!!!