UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci młodzi ludzie też są mieszkańcami tego miasta, wiec pomaga mieszkańcom. Jeśli komuś nie pasuje elblązkowo to niech jedzie w świat, po co siedzi i narzeka oj jak źle, jedz i zobacz. Podsumowując: GRATULACJE DLA MŁODYCH, że im się chce, tak jak sie nie chce innym !!!!


Anuluj