Wybrany wątek opinii

ooo nierób Wróblewski i nieróbka Sowińska, tylko do fleszy a na remon sp 9 każe zbiórki robić, paranoja
(2020.06.19)
Myślę że zakaże. Bo to co wyprawiacie to grubymi nićmi szyte
(2020.06.19)
Powrót do komentarzy