Gratulacje dla Natalki I. z Zespołu Szkół Gospodarczych. Brawo, trzymaj tak dalej!elblążanka1
Gratulacje dla Natalki I. z Zespołu Szkół Gospodarczych. Brawo, trzymaj tak dalej!