UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może znowu "pro-ekologiczna"Krynica zaczęła złośliwie wylewać ścieki do Zalewu, jak to wcześniej robiła przez lata? A przeceiz dorobili się niby oczyszczalni.
Do_pomorskiego
Może znowu "pro-ekologiczna"Krynica zaczęła złośliwie wylewać ścieki do Zalewu, jak to wcześniej robiła przez lata? A przeceiz dorobili się niby oczyszczalni.
Do_pomorskiego