UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zaklad w Tolkmicku nadal funkcjonuje i nadal jest urzywany amoniak wiec czemu piszecie ze zostal zneutralizowany co za poje. .. .Najpierw trzeba wiedziec co sie pisze a nie

Byly pracownik

Anuluj