UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja wiem i powiem:"rybacy"pływaja do siatek co drugi dzień. .temp. wody 20C. .padniętą rybę wyrzucają za burtę. .i nie szukajcie sensacji. .Inspektorowi spalili łódź we Fromborku i nie ma komu nadzorować. .porządku na zalewie. .Wot i zagadka rozwikłana
wszechwiedzący