UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a ja dziś zmienie majty i zapraszam na wsólną fotkę w celu dokumentacji tego chwalebnego codziennego monotonnego obowiązku i na fejzbuka aby dać innym przykład że coś robię póżniej podłubię w nosie i akcję powtórzę niedługo osły będą się chwalić i wstawiać foty jak rano wchodzą do ratusza że niby do pracy fotka i do domu :)