UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja dziś zmienie majty i zapraszam na wsólną fotkę w celu dokumentacji tego chwalebnego codziennego monotonnego obowiązku i na fejzbuka aby dać innym przykład że coś robię póżniej podłubię w nosie i akcję powtórzę niedługo osły będą się chwalić i wstawiać foty jak rano wchodzą do ratusza że niby do pracy fotka i do domu :)