66
18.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najbardziej w tym show zastanawia mnie ciągla obecność przewodniczącego, ani to jego zasługa ani rola ani nawet wyksztalcenie czy zawód, to jakieś nieznane chore zjawisko i chyba norma w tej zasciankowej miescinie
(2020.06.18)

info

14  
  0
Pat i Patachon
(2020.06.18)

info

8  
  0
oczywiscie piechoty dziwnym trafem zrobili tylko do rezydencji Wojcika, ktory co wybory wiesza plakaty wroblewskiegio na swoich plotach
Referendum2020 (2020.06.18)

info

12  
  0
Nie ma co ukrywać, jakośc elbląskich ukic to luksus w porownaniu z Trojmiejskimi dziurami i nierownościami na drogach. Tam auta zdecydowanie cżeściej muszą naprawiać zawieszenia. W elblągu mozna na wiele problemow narzekac, ale na pewno nie na jakość nawierzchni ulic.
(2020.06.18)

info

0  
  4
Ogromny sukces wart upamiętnienia.
(2020.06.18)

info

9  
  0
coraz wieksza żenada
qwefgbn (2020.06.18)

info

7  
  0
A co tak skromnie? Tylko dwóch? A świeży i biznesmen gdzie?
(2020.06.18)

info

5  
  0
@lerd - gdy sie papier toaletowy skonczy i przyniasa nowy, bedzie kombo
(2020.06.18)
nie moge patrzec na ten ryj. ..
elblag12 (2020.06.19)

info

1  
  0
Urzędasy, a widzieliście, jak pięknie są zrobione studzienki ? Żadna nie jest równo z asfaltem.
(2020.06.19)

info

3  
  0