A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najbardziej w tym show zastanawia mnie ciągla obecność przewodniczącego, ani to jego zasługa ani rola ani nawet wyksztalcenie czy zawód, to jakieś nieznane chore zjawisko i chyba norma w tej zasciankowej miescinie
Pat i Patachon
oczywiscie piechoty dziwnym trafem zrobili tylko do rezydencji Wojcika, ktory co wybory wiesza plakaty wroblewskiegio na swoich plotach
Nie ma co ukrywać, jakośc elbląskich ukic to luksus w porownaniu z Trojmiejskimi dziurami i nierownościami na drogach. Tam auta zdecydowanie cżeściej muszą naprawiać zawieszenia.
W elblągu mozna na wiele problemow narzekac, ale na pewno nie na jakość nawierzchni ulic.
Ogromny sukces wart upamiętnienia.
coraz wieksza żenada
A co tak skromnie? Tylko dwóch? A świeży i biznesmen gdzie?
@lerd - gdy sie papier toaletowy skonczy i przyniasa nowy, bedzie kombo
nie moge patrzec na ten ryj. ..
Urzędasy, a widzieliście, jak pięknie są zrobione studzienki ? Żadna nie jest równo z asfaltem.