UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jechałem rowerem obok kasy biletowej i stała taczka z przypiętą kartką "pseudoprezesie won z Olimpii". Brawo za akcję, trzeba go wreszcie wyrzucić. Gratulacje za zwycięstwo, w sobotę poproszę o kolejne :) ZKS