UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Toć to skandal zwalniać trenera za świetne wyniki. Media w Elblągu są przychylne prezesowi i nie beda kręcić afery. Sprawa po cichu jest zamiatana pod dywanik. ..


Anuluj