UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Toć to skandal zwalniać trenera za świetne wyniki. Media w Elblągu są przychylne prezesowi i nie beda kręcić afery. Sprawa po cichu jest zamiatana pod dywanik. ..
Toć to skandal zwalniać trenera za świetne wyniki. Media w Elblągu są przychylne prezesowi i nie beda kręcić afery. Sprawa po cichu jest zamiatana pod dywanik. ..