UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jechałem rowerem obok kasy biletowej i stała taczka z przypiętą kartką "pseudoprezesie won z Olimpii". Brawo za akcję, trzeba go wreszcie wyrzucić. Gratulacje za zwycięstwo, w sobotę poproszę o kolejne :) ZKS


Anuluj