UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jechałem rowerem obok kasy biletowej i stała taczka z przypiętą kartką "pseudoprezesie won z Olimpii". Brawo za akcję, trzeba go wreszcie wyrzucić. Gratulacje za zwycięstwo, w sobotę poproszę o kolejne :) ZKS