UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
1 liga o krok, a tutaj brak trenera i cała ta elbląska kartoflana polityka co od lat. Dzięki UM, dzięki działacze. Ech. .. .
1 liga o krok, a tutaj brak trenera i cała ta elbląska kartoflana polityka co od lat. Dzięki UM, dzięki działacze. Ech. .. .